Вчера 15:37 од Берово Категорија: Компјутери // Делови

Zajam nudi izmedu pojedinaca diljem Europi

10 EUR

22 Ное, 2020 18:38 од Виница Категорија: Компјутери // Делови

Ponuda za svoje potrebe osobni zajam stope od 3%

10 EUR

15 Јул, 2020 12:24 од Гостивар Категорија: Компјутери // Делови

Zajam nudi izmedu pojedinaca diljem Europi

10 EUR

31 Мар, 2020 15:47 од Берово Категорија: Компјутери // Делови

siromaštvo je prijetnja miru

22 EUR

13 Сеп, 2016 14:34 од Прилеп Категорија: Компјутери // Делови

Hdd samsung 2.5' za laptop, 640gb so problem

500 ден.

19 Мар, 2016 12:13 од Скопје Категорија: Компјутери // Делови

Продавам лаптоп Acer Aspire 5736Z

1 EUR

02 Ное, 2015 12:35 од Охрид Категорија: Компјутери // Делови

Монитор LG 22M45HQ-B

5500 ден.

02 Ное, 2015 12:32 од Охрид Категорија: Компјутери // Делови

Графичка Карта GTX750

6000 ден.

15 Мар, 2015 16:17 од Скопје Категорија: Компјутери // Делови

Afox Nvidia GTS250

2000 ден.

11 Мар, 2015 21:05 од Скопје Категорија: Компјутери // Делови

Ruter Linksys E1200

1500 ден.

21 Дек, 2014 13:31 од Скопје Категорија: Компјутери // Делови

Графичка ATI Radeon HD 6950 2GB GDDR5

5500 ден.

13 Окт, 2014 09:41 од Скопје Категорија: Компјутери // Делови

Packard Bell MS2274 за делови

По договор

14 Мај, 2014 18:04 од Штип Категорија: Компјутери // Делови

Monitor Asus mx239h

14000 ден.

30 Јан, 2014 03:19 од Скопје Категорија: Компјутери // Делови

продавам делови за пц

3200 ден.

23 Ное, 2013 16:18 од Скопје Категорија: Компјутери // Делови

SODIMM RAM за лаптоп 2gb DDR3

700 ден.

05 Ное, 2013 21:11 од Прилеп Категорија: Компјутери // Делови

DVD RW i drugi komponenti za desctop PC

По договор

20 Сеп, 2013 21:56 од Скопје Категорија: Компјутери // Делови

i3 2120 3.3 Ghz LGA 1155

4900 ден.

11 Авг, 2013 11:08 од Скопје Категорија: Компјутери // Делови

Продавам хард диск ExcelStor Jupiter 160GB + гратис 250MB RAM

1000 ден.

21 Јун, 2013 09:45 од Скопје Категорија: Компјутери // Делови

Gigabyte GTX 570 - Ultra Durable VGA - WINDFORCE Vapor Chamber

По договор

19 Јун, 2013 12:25 од Куманово Категорија: Компјутери // Делови

LCD-Монитор-Samsung SyncMaster 920nw

3000 ден.

22 Мај, 2013 18:09 од Скопје Категорија: Компјутери // Делови

Kingston SSDNow V300 Drive 128GB

5000 ден.

24 Јан, 2013 14:12 од Скопје Категорија: Компјутери // Делови

Hard Diskovi, Procesor, Ram DDR2, i dr

По договор