17 Фев, 2013 20:13 од Скопје Категорија: Телефони // Мобилни телефони

Нов неотпакуван Alcatel OT-985

5000 ден.

15 Фев, 2013 19:12 од Кавадарци Категорија: Телефони // Додатоци и опрема

Prodavam 2 NOVI futroli za iphone 3/3GS

250 ден.

15 Фев, 2013 15:55 од Скопје Категорија: Телефони // Услуги и сервис

Dekodiranje na site telefoni

По договор

14 Фев, 2013 11:09 од Скопје Категорија: Телефони // Мобилни телефони

prodavam xperia x8

2500 ден.

12 Фев, 2013 13:56 од Скопје Категорија: Телефони // Мобилни телефони

Samsung Galaxy S3 - moze i zamena!

360 EUR

12 Фев, 2013 13:28 од Скопје Категорија: Телефони // Мобилни телефони

Prodavam S.Galaxy S1

7000 ден.

12 Фев, 2013 12:41 од Скопје Категорија: Телефони // Мобилни телефони

Se prodavaat 3 novi sony xperia TIPO denes zemeni

5800 ден.

11 Фев, 2013 16:29 од Скопје Категорија: Телефони // Мобилни телефони

Купувам Blackberry z10

По договор

11 Фев, 2013 16:04 од Куманово Категорија: Телефони // Мобилни телефони

Продавам Sony Xperia T

350 EUR

11 Фев, 2013 16:04 од Куманово Категорија: Телефони // Мобилни телефони

Продавам HTC ONE S

280 EUR

11 Фев, 2013 16:02 од Куманово Категорија: Телефони // Мобилни телефони

Продавам HTC Desire C

90 EUR

11 Фев, 2013 14:40 од Скопје Категорија: Телефони // Мобилни телефони

Менувам Sony Xperia Tipo за HTC Desire C или Desire S

По договор

10 Фев, 2013 09:48 од Скопје Категорија: Телефони // Додатоци и опрема

Адаптер за нано сим картичка

По договор

09 Фев, 2013 23:54 од Битола Категорија: Телефони // Мобилни телефони

prodavam xperia x8

3700 ден.

09 Фев, 2013 21:02 од Скопје Категорија: Телефони // Мобилни телефони

Samsung Galaxy Ace

100 EUR

08 Фев, 2013 22:11 од Скопје Категорија: Телефони // Мобилни телефони

Продавам LG T385 Бел

По договор

07 Фев, 2013 22:52 од Скопје Категорија: Телефони // Мобилни телефони

prodavam iphone 4 4s i 5

По договор

07 Фев, 2013 19:23 од Скопје Категорија: Телефони // Мобилни телефони

HTC Desire прв газда, негребнат ЕКСТРА

По договор

07 Фев, 2013 13:59 од Прилеп Категорија: Телефони // Мобилни телефони

HTC WILDFIRE KAKO NOV!!

3800 ден.

07 Фев, 2013 12:42 од Струмица Категорија: Телефони // Мобилни телефони

Продавам iPhone 4

150 EUR

05 Фев, 2013 23:49 од Охрид Категорија: Телефони // Мобилни телефони

SAMSUNG S-5610 VON NEOTPAKOVAN SO 24 MESECI GARANCIJA

3500 ден.

05 Фев, 2013 22:24 од Дебар Категорија: Телефони // Мобилни телефони

IPhone 4S 64Gb

350 EUR

05 Фев, 2013 14:10 од Скопје Категорија: Телефони // Мобилни телефони

Продавам Samsung S5330 aka Wave533

2500 ден.

05 Фев, 2013 14:02 од Скопје Категорија: Телефони // Мобилни телефони

Продавам Alcatel OT-891

2000 ден.

Прва | Претходна | ... | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | ... | Следна | Последна