Asus Republic Of Gamers G74SX-A2

19 Окт, 2013 22:36 Се продава од Битола Категорија: Компјутери // Лаптопи

Обнови Измени Избриши
Цена: 32000 ден.
Se prodava Asus Republic Of Gamers G74SX-A2,16GB ram,2nd generation i7,QUAD CORE 2.00 ghz,2gb Nvidia GtX560-m,750-gb hard disc.KORISTEN E SAMO 3 MESECI,NEMA DEFEKT!!!GO DAVAM TOLKU EVTINO ZATOA STO MI E POKLON I SAKAM DA KUPUVAM GITARA.LAPTOPOT E VO TOP FORMA.Asus Republic Of Gamers G74RX-A2.16gb ram,2gb Nvidia GeForce gtx560m,Quad Core 2.0ghz.1 tb hard dicc
Прати E-Mail Прати Е-Маil Телефон 070342176 Име: Dario

Контактирајте го огласувачот


Обновете го огласотИзменете го огласот*Со секоја измена, огласот автоматски се обновува

Избришете го огласот