TMOBILE MOVE BALANCE

04 Окт, 2013 19:24 Се продава од Битола Категорија: Телефони // Мобилни телефони

Обнови Измени Избриши
Цена: 5000 ден.
Го продавам горе наведениот телефон со следните работи: Слушалки, полнач, футрола, мемориска картичка. Телефонот е многу добро сочуван не е паѓан, а нема ниту гребнатинка..Исто така има понов андроид 2.3.7..за информации јавете се!
Прати E-Mail Прати Е-Маil Телефон 072 230 502 Име: Дарко

Контактирајте го огласувачот


Обновете го огласотИзменете го огласот*Со секоја измена, огласот автоматски се обновува

Избришете го огласот