Prodavam nokia c5 5mp mnogu dobro zacuvan

30 Сеп, 2013 20:19 Се продава од Битола Категорија: Телефони // Мобилни телефони

Обнови Измени Избриши
Цена: 50 EUR
Telefonot e mnogu dobro zacuvan star e godina i pol kupen e od T-mobile.
Прати E-Mail Прати Е-Маil Телефон 070324677 Име: Zoran

Контактирајте го огласувачот


Обновете го огласотИзменете го огласот*Со секоја измена, огласот автоматски се обновува

Избришете го огласот