TOKI- VOKI

29 Сеп, 2013 10:41 Се продава од Прилеп Категорија: Компјутери // Останато

Обнови Измени Избриши
Цена: 4500 ден.
prodavam eden par radiostanici doneseni od germanija ne upotrebuvani novi se dometot mu e 10km
Прати E-Mail Прати Е-Маil Телефон 077535886 Име: zoran

Контактирајте го огласувачот


Обновете го огласотИзменете го огласот*Со секоја измена, огласот автоматски се обновува

Избришете го огласот