Macbook Air - 13" - ODLICNA CENA!!

25 Сеп, 2013 13:49 Се продава од Скопје Категорија: Компјутери // Лаптопи

Обнови Измени Избриши
Цена: 499 EUR
So dual core procesor, 2gb ram, 120 hard disc STAKLO SOCUVAN! CENA: 499E Moze i zameni za mobilni telefoni!
Прати E-Mail Прати Е-Маil Телефон 077592080 Име: iButik.mk

Контактирајте го огласувачот


Обновете го огласотИзменете го огласот*Со секоја измена, огласот автоматски се обновува

Избришете го огласот