i3 2120 3.3 Ghz LGA 1155

20 Сеп, 2013 21:56 Се продава од Скопје Категорија: Компјутери // Делови

Обнови Измени Избриши
Цена: 4900 ден.
Продавам i3 2120 3.3 Ghz LGA 1155 ,со 2 години гаранција(една е користе само). Во одлична состојба и поволна цена,има простор за договор. http://ark.intel.com/products/53426/
Прати E-Mail Прати Е-Маil Телефон 077903905 Име: i3

Контактирајте го огласувачот


Обновете го огласотИзменете го огласот*Со секоја измена, огласот автоматски се обновува

Избришете го огласот