Asus Desktop CG8270

23 Авг, 2013 13:48 Се продава од Штип Категорија: Компјутери // Десктоп компјутери

Обнови Измени Избриши
Цена: По договор
Продавам брендиран ASUS Desktop CG8270 Desktop PC, kupen od AMC pred 2 meseci. Компјутерот е со 3та генерација на i5 procesor, 3450 cpu, 8gb ddd3 ram, geforce gt 640...itn. Иде со гаранцијата нормално. Може да прегледате повеќе спецификации на официјалната страница на асус: http://www.asus.com/Desktops/CG8270/ Го менувам за добар лаптоп исто така без или со моја доплата !
Прати E-Mail Прати Е-Маil Телефон 070639636 Име: Никола

Контактирајте го огласувачот


Обновете го огласотИзменете го огласот*Со секоја измена, огласот автоматски се обновува

Избришете го огласот