Продавам Nokia N9

07 Окт, 2013 11:49 Се продава од Скопје Категорија: Телефони // Мобилни телефони

Обнови Измени Избриши
Цена: 130 EUR
Продавам црна Nokia N9 (8GB) во беспрекорна состојба со гаранција со оригиналната кутија и опрема.
Прати E-Mail Прати Е-Маil Телефон 071260701 Име: Столе

Контактирајте го огласувачот


Обновете го огласотИзменете го огласот*Со секоја измена, огласот автоматски се обновува

Избришете го огласот