NC6320

30 Јул, 2013 02:04 Се продава од Скопје Категорија: Компјутери // Лаптопи

Обнови Измени Избриши
Цена: 6000 ден.
Се продава HP лап топ NC6320, лап топот е во перфектна состојба без никакви мани и проблеми може да се проба и на лице место. Батеријата му трае околу 50 тина минути. ЦЕНАТА Е ФИКСНА. - Core2Duo T5600 1.83Ghz - 1GB DDR2 667 (со можност за надоградба) - 80GB SATA хард диск - DVD-ROM - Fingerprint - RS-232 Порта - Parallel Порта - Intel Wifi, Lan 10/100 - Со инсталиран оперативен систем оригинална лиценца Windows XP Professional
Прати E-Mail Прати Е-Маil Телефон 078377328 Име: Tomi

Контактирајте го огласувачот


Обновете го огласотИзменете го огласот*Со секоја измена, огласот автоматски се обновува

Избришете го огласот