Asus Transformer Pad TF300T 32Gb ПАНК МОБИЛ

15 Јан, 2013 16:43 Се продава од Битола Категорија: Таблети // Таблети

Обнови Измени Избриши
Цена: 275 EUR
Asus Transformer Pad TF300T 32GB бела боја, екстра зачуван, со 8 месеци гаранција... ПОВЕЛЕТЕ!!! http://www.gsmarena.com/asus_transformer_pad_tf300t-4596.php Контакт телeфон: 078/309-576 047/609-576 Нашиот продажен салон се наоѓа на ул. Лазо Трповски бр. 2 Битола(спроти Pizza Metro) Работно време: Понеделник-Петок 09:00-20:00h Сабота:10:00-15:00h http://www.facebook.com/profile.php?id=100003504264469&sk=wall
Прати E-Mail Прати Е-Маil Телефон 078309576 Име: ПАНК МОБИЛ

Контактирајте го огласувачот


Обновете го огласотИзменете го огласот*Со секоја измена, огласот автоматски се обновува

Избришете го огласот