Продавам лаптоп Fujitsy-Siemens Amilo Pi 3525, со Core2Duo P7359

18 Фев, 2013 11:54 Се продава од Скопје Категорија: Компјутери // Лаптопи

Обнови Измени Избриши
Цена: По договор
Продавам 2 години стар лаптоп, моделот е Fujitsy-Siemens Amilo Pi 3525, има 2GB рам, процесор Core2Duo P7359... другото стандардно што има секој лаптоп. Скоро цело време е работен само на полнач и батеријата е како нова, уште држи 2 и пол саати со активно работење. Цената е по договор, пратете понуда на меил.
Прати E-Mail Прати Е-Маil Име: Amilo

Контактирајте го огласувачот


Обновете го огласотИзменете го огласот*Со секоја измена, огласот автоматски се обновува

Избришете го огласот