Nokia Звучник

31 Мар, 2013 17:42 Се продава од Кочани Категорија: Телефони // Останато

Обнови Измени Избриши
Цена: 200 ден.
Продавам нов звучник за Nokia компатибилен со Nokia N96, E63, E65, 5310, 5610, 6500 slide/classic, 8600, 7373, 2680, 5220, 5320, 6210, 6600F, 7310 и други модели. Решете го проблемот со слаб звук на вашата нокиа за само 200 денари.
Прати E-Mail Прати Е-Маil Телефон 078315818 Име: Tomislav

Контактирајте го огласувачот


Обновете го огласотИзменете го огласот*Со секоја измена, огласот автоматски се обновува

Избришете го огласот