Dell N5010

28 Фев, 2013 19:28 Се продава од Штип Категорија: Компјутери // Лаптопи

Обнови Измени Избриши
Цена: По договор
Се продава лаптоп Dell N5010 во одлична состојба и е одличен за гејмери. CPU: Intel Core i3 на 2.4 GHz RAM: 4 GB Graphic Card: ATI Mobility Radeon HD5650 1GB Hard Disk: 500 GB
Прати E-Mail Прати Е-Маil Телефон 077- Име: Анонимен

Контактирајте го огласувачот


Обновете го огласотИзменете го огласот*Со секоја измена, огласот автоматски се обновува

Избришете го огласот