iMac 24"

17 Фев, 2013 22:17 Се продава од Скопје Категорија: Компјутери // Десктоп компјутери

Обнови Измени Избриши
Цена: 649 EUR
ПЕРФЕКТНА СОСТОЈБА - користен домаќински. Одличен и евтин Mac за секој што сака да работи на оваа платформа. ЦЕНА САМО ЗА ГСМ.МК - 649Е. Може и замени со јаки телефони и таблети (iPhone 5, 4S, 4, SGS3, S2, Note 2, One X, One S, itn.)
Прати E-Mail Прати Е-Маil Телефон 077592080 Име: krale

Контактирајте го огласувачот


Обновете го огласотИзменете го огласот*Со секоја измена, огласот автоматски се обновува

Избришете го огласот