SAMSUNG J3 (2017) NOV TELEKOM 24m GARANCIJA

03 Мај, 2018 08:11 Се продава од Скопје Категорија: Телефони // Мобилни телефони

Обнови Измени Избриши
Цена: 139 EUR
ПРОДАВАМ 2 (ДВА) ТЕЛЕФОНИ SAMSUNG J3 (2017) ЦРНИ, СКРОЗ НОВИ НЕВКЛУЧЕНИ ОД ТЕЛЕКОМ 24месеци ГАРАНЦИЈА со ФИСКАЛНА, ЗЕМЕНИ ВЧЕРА НА 02.05.2018 година БЕЗ НИКАКВИ ЗАМЕНИ https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_j3_(2017)-8438.php цена: 8500 денари Тел.075 318 319
Прати E-Mail Прати Е-Маil Телефон 075 318 319 Име: Kapistec

Контактирајте го огласувачот


Обновете го огласотИзменете го огласот*Со секоја измена, огласот автоматски се обновува

Избришете го огласот