IPhone X 64GB € 420 € iPhone X 256GB 485 € iPhone 8 Plus 64GB € 380

14 Апр, 2018 15:21 Се продава од Скопје Категорија: Телефони // Мобилни телефони

Обнови Измени Избриши
Цена: 420 EUR
Apple iPhone X, гаранција од 2 години. Купи по најниски цени во Европа. ние сме регистрирана компанија имаме нашиот Магацин во Обединетото Кралство и Јужна Африка, ние сме тука за да ви служи ќе бидат добри и квалитетни производи по многу конкурентна цена. Ние сме во моментов на попуст промоција промоција на сите производи. Сите мобилни телефони се нови, оригинални (пакувани и запечатени во оригинална кутија) со 2-годишна европска гаранција. Испорака трае 3 дена на вашата адреса преку курирската служба FedEx Express или DHL. Заинтересираниот купувач треба да контактира со следново: e-mail: euroelectronicshop@gmail.com За да разговарате, контактирајте го нашиот WHATSAPP: +27604484153 Повикувачки број: ☎ +27604484153 Apple iPhone X Apple iPhone X 64GB € 420 (Silver, Space grey) Apple iPhone X 256GB € 485 (Silver, Space grey) Apple iPhone 8 and 8 Plus Apple iPhone 8 64GB € 360 (Silver, Space grey, Gold) Apple iPhone 8 256GB € 400 (Silver, Space grey, Gold) Apple iPhone 8 Plus 64GB € 380 (Silver, Space grey, Gold) Apple iPhone 8 Plus 256GB € 440 (Silver, Space grey, Gold) Apple Watch Series 3 From € 190 Apple iPhone 7 32GB From € 280 Apple iPhone 7 128GB From € 300 Apple iPhone 7 256GB From € 330 Apple iPhone 7 Plus Apple iPhone 7 Plus 32GB From € 300 Apple iPhone 7 Plus 128 GB From € 320 Apple iPhone 7 Plus 256 GB From € 360 Apple iPhone 6S Apple iPhone 6S 16GB From € 240 Apple iPhone 6s 64gb From € 260 Apple iPhone 6S 128 GB From € 280 Apple iPhone 6s Plus 16gb From € 255 IPhone 6s Plus 64gb ...... 275 € Apple iPhone 6s Plus 128gb .... 300 € Apple iPhone 6 Plus Apple iPhone 6 Plus 16gb From € 170 Apple iPhone 6 Plus 64gb From € 190 Apple iPhone 6 Plus 128gb From € 220 iPad IPAD iPad Wi-Fi + Mobile 128GB - From € 300 Wi-Fi Apple iPad 32GB From € 200 Apple iPad mini 4 128GB Wi-Fi From 250 € Tablet Apple iPad Air 2 Wi-Fi 32GB From € 220 Apple iPad PRO 12.9 "32GB From 340 € Apple iPad Pro 128gb Wi-Fi + 4g From € 350 Samsung Samsung Galaxy S9+ 64GB €490 Samsung Galaxy S9 64GB €425 Samsung Galaxy Note 8 64GB From € 425 Samsung Galaxy S8 + Plus 64GB From € 385 Samsung Galaxy S8- 64GB From € 355 Samsung Galaxy S7 Edge 32Gb From € 300 Samsung Galaxy S7 Edge 64Gb From € 330 Samsung Galaxy S6 + Edge 32gb From € 240 Samsung Galaxy S6 + Edge 64gb Starting at € 270 Sony Xperia Z5 Premium 32gb at € 390 Sony Xperia XZ Premium G8142 64GB free 4G From € 280 HTC U11 6GB RAM 128GB 4G € 300 HTC One 10 32GB 4G Sim Free - From € 180 HTC U Ultra 64GB 4G Dual Sim Free - From € 180 Sony Playstation 4 1TB E + FIFA 18 + 2 DualShock + starting at € 190 Заинтересираниот купувач треба да контактира со следново: e-mail: euroelectronicshop@gmail.com За да разговарате, контактирајте го нашиот WHATSAPP: +27604484153 Повикувачки број: ☎ +27604484153
Прати E-Mail Прати Е-Маil Телефон +27604484153 Име: Allen Hopkins

Контактирајте го огласувачот


Обновете го огласотИзменете го огласот*Со секоја измена, огласот автоматски се обновува

Избришете го огласот