Kodak Ektra Smarthphone Camera 21MP+13MP 32GB 3GB

24 Јан, 2018 05:19 Се продава од Скопје Категорија: Телефони // Мобилни телефони

Обнови Измени Избриши
Цена: 250 EUR
Продавам 2 нови Kodak Extra Smarthphone со следните карактеристики: Дисплеј: 5”FullHD(1920×1080) CPU: MediaTek MT6797 Helio X20 Deca-core Меморија: 32GB ROM, 3GB RAM Батерија: 3000mAh (за 2 часа 100% полна батерија) Камера: 21MP Sony sensor IMX230, Предна 13MP Повеќе информации за телефонот: https://www.kodak.com/US/en/consumer/Product/Product_Specs/?contentId=4294998620&TaxId=4294970150 Додатоци за телефонот (плус 80 евра): KODAK кожна футрола, KODAK статив, KODAK бежично копче за сликање Цената на огласот е за еден телефон. Контакт телефон: 077 580 919
Прати E-Mail Прати Е-Маil Телефон 077580919 Име: Анонимен

Контактирајте го огласувачот


Обновете го огласотИзменете го огласот*Со секоја измена, огласот автоматски се обновува

Избришете го огласот