Продавам Samsung Galaxy S2

23 Јан, 2018 19:51 Се продава од Прилеп Категорија: Телефони // Мобилни телефони

Обнови Измени Избриши
Цена: 2500 ден.
Продавам Samsung Galaxy S2, работи перфектно, бел, лаjсната по краjот е малку излижана инаку е добро сочуван. Батеријата држи до 2 дена, зависно како се користи. Dual core procesor, 8mp камра, 1gb/16gb меморија, Со него има оригинален с2 полнач, усб кабел, заштитна футрола, резервно задно капаче и energy charger 2500 mah надворешен брз полнач. Цена за се 2500 денари контакт на мобилен - 075 - 63 48 49
Прати E-Mail Прати Е-Маil Телефон 075634849 Име: s2

Контактирајте го огласувачот


Обновете го огласотИзменете го огласот*Со секоја измена, огласот автоматски се обновува

Избришете го огласот