Продавам Xiaomi Mi 4 16GB (користен)

08 Јул, 2017 16:51 Се продава од Охрид Категорија: Телефони // Мобилни телефони

Обнови Измени Избриши
Цена: По договор
Телефонот е користен 2+ години но е во многу добра состојба. Нема гаранција.
Прати E-Mail Прати Е-Маil Телефон 071323813 Име: Славчо

Контактирајте го огласувачот


Обновете го огласотИзменете го огласот*Со секоја измена, огласот автоматски се обновува

Избришете го огласот