Спортски часовник. К29

24 Апр, 2017 17:01 Се продава од Прилеп Категорија: Телефони // Останато

Обнови Измени Избриши
Цена: 600 ден.
се продава нов дигитален спортски рачен часовник К29 -нов рачен часовник -изработка од нерѓосувачки челик и силикон -унисекс Спецификации -нов бренд 100% -нормално време: час, минута, секунда, ден и недела; 12/24 часовен формат -календар (2000-2099 год.) -2 поставувања на аларм (дневно поставување на аларм и на секој час) -1/100 секунди хронограф -монитор за пулс/педометар мод -штоперка -педометар мод -50 дневно автоматско меморирање на податоците од педометарот (чекори, калории итн.) -мод за пулс -3 секунди позадинско светло -водоотпорен до 30 м под вода Големина: -дијаметар на часовникот: 4см -должина на ремчето:24,5 см Пакетот вклучува: -1 рачен спортски часовник - упатство за користење
Прати E-Mail Прати Е-Маil Телефон +389 75 355 117 Име: Никола

Контактирајте го огласувачот


Обновете го огласотИзменете го огласот*Со секоја измена, огласот автоматски се обновува

Избришете го огласот