LG Spirit Gold so garancija od Vip

12 Дек, 2016 22:52 Се продава од Скопје Категорија: Телефони // Мобилни телефони

Обнови Измени Избриши
Цена: 3900 ден.
Se prodava LG Spirit Gold so garancija. Retko e koristen, ima zastitna folija na ekranot. Perfektno si raboti. Cenata e fiksna
Прати E-Mail Прати Е-Маil Телефон 078330782 Име: Katerina

Контактирајте го огласувачот


Обновете го огласотИзменете го огласот*Со секоја измена, огласот автоматски се обновува

Избришете го огласот