ПРОДАВАМ САМСУНГ НОТЕ 5 златен

07 Дек, 2016 12:49 Се продава од Скопје Категорија: Телефони // Мобилни телефони

Обнови Измени Избриши
Цена: 400 EUR
Продавам самсунг галакси ноте 5 користен 3 месеци ,златна боја 400 еур .
Прати E-Mail Прати Е-Маil Телефон 070248425 Име: Боби

Контактирајте го огласувачот


Обновете го огласотИзменете го огласот*Со секоја измена, огласот автоматски се обновува

Избришете го огласот