Alcatel Pop C5 One Touch

17 Ное, 2016 22:03 Се продава од Прилеп Категорија: Телефони // Мобилни телефони

Обнови Измени Избриши
Цена: 3300 ден.
Alcatel C5 One touch како нов, со издржлива батерија и плус мемориска картичка од 8 GB. Работи на сите оператори. http://www.gsmarena.com/alcatel_pop_c5-5692.php
Прати E-Mail Прати Е-Маil Телефон 076226162 Име: Dimitar

Контактирајте го огласувачот


Обновете го огласотИзменете го огласот*Со секоја измена, огласот автоматски се обновува

Избришете го огласот