iPhone 6s

11 Ное, 2016 08:03 Се продава од Скопје Категорија: Телефони // Мобилни телефони

Обнови Измени Избриши
Цена: По договор
Дечки огласов е услуга за пријател......продава Ајфон 6с стар 3-4 месеци сеуште под гаранција. За цена оставам негов број да се чуете........071 303 372.
Прати E-Mail Прати Е-Маil Телефон 071 303 372 Име: Душан

Контактирајте го огласувачот


Обновете го огласотИзменете го огласот*Со секоја измена, огласот автоматски се обновува

Избришете го огласот