Се продава Xiaomi Redmi Note 2 Prime

07 Ное, 2016 15:34 Се продава од Кавадарци Категорија: Телефони // Мобилни телефони

Обнови Измени Избриши
Цена: 7000 ден.
Телефонот е купен од hi.com.mk на 21.10.2015, единствените траги од користење се прикажани на слики и воопшто не се приметуваат и не пречат во секојдневна употреба. Од дополнителна опрема следува црн и бел капак (извалкан но физички здрав) и двата оригинални купени исто од Hi Store, црн кожен капак и сива метална маска купени од Ali Express, како и заштитно стакло за екранот плус едно ново резервно. 5,5 инчи екран, 2 gb RAM, 32gb внатрешна меморија+слот за сд картичкa, 13 mp задна и 5 мп предна камера, miui 8 на база на 5.1 Android, 3060 mаh батерија.
Прати E-Mail Прати Е-Маil Телефон 078 215 782 Име: Vasko

Контактирајте го огласувачот


Обновете го огласотИзменете го огласот*Со секоја измена, огласот автоматски се обновува

Избришете го огласот