Се продава LG G4

27 Окт, 2016 15:05 Се продава од Скопје Категорија: Телефони // Мобилни телефони

Обнови Измени Избриши
Цена: 17000 ден.
Се продава LG G4, користен само еден месец, доаѓа со црн Leather cover. Добро зачуван без гребаници, 16гб меморија + 32гб картичка 10класа Верзијата е H815, има 6.0 андроид М, unlocked и работи со сите сим картички.
Прати E-Mail Прати Е-Маil Телефон 071498871 Име: Hristijan

Контактирајте го огласувачот


Обновете го огласотИзменете го огласот*Со секоја измена, огласот автоматски се обновува

Избришете го огласот