Prodavam HTC 310

07 Сеп, 2016 12:21 Се продава од Скопје Категорија: Телефони // Мобилни телефони

Обнови Измени Избриши
Цена: По договор
Prodavam HTC 310 , 2 god, crn, vo odlicna sostojba,raboti na site mrezi
Прати E-Mail Прати Е-Маil Телефон 077494919 Име: Дијана

Контактирајте го огласувачот


Обновете го огласотИзменете го огласот*Со секоја измена, огласот автоматски се обновува

Избришете го огласот