Oдлично сочуван-скоро нов телефон

11 Авг, 2016 22:45 Се продава од Кавадарци Категорија: Телефони // Мобилни телефони

Обнови Измени Избриши
Цена: По договор
Телефонот е во одлична состојба. Има гаранција до ноември 2017 година. Работи со Т-мобиле сим картичка. Ја има инсталирано и најновата надградба на Андроид 6.01 (Мarsmallow). Со телефонот одат полнач, слушалки и неколку футроли.
Прати E-Mail Прати Е-Маil Телефон 070204209 Име: Ангел

Контактирајте го огласувачот


Обновете го огласотИзменете го огласот*Со секоја измена, огласот автоматски се обновува

Избришете го огласот