Samsung GT-B7722 (Raboti na 2 SIM!)

22 Јун, 2016 14:03 Се продава од Скопје Категорија: Телефони // Мобилни телефони

Обнови Измени Избриши
Цена: 1200 ден.
Се продава Samsung GT-B722 самиот модел има две сим картички и е отклучен на сите мрежи. Нема никакви проблеми одлично е сочуван и има заштитна фолија на екранот која може да ја извадите или промените со нова. Телефонот е комплет со полнач. http://www.gsmarena.com/samsung_b7722-3362.php Цената не е фиксна има простор за договор слободно јавете се ако сте заинтересирани?
Прати E-Mail Прати Е-Маil Телефон 076530041 Име: Игор

Контактирајте го огласувачот


Обновете го огласотИзменете го огласот*Со секоја измена, огласот автоматски се обновува

Избришете го огласот