Sudio Visa Bla блутут слушалки

17 Јун, 2016 22:30 Се продава од Скопје Категорија: Телефони // Додатоци и опрема

Обнови Измени Избриши
Цена: 1500 ден.
Продавам Sudio Sweden Visa Bla блутут слушалки. Купени од официјалната страна пред четири дена, одкако ги упалив првиот пат сфатив дека не се за мене. Коа ги упалив втор пат, се осигурав дека не се за мене. Доаѓаат со четири пара гумички, кожна футрола, оригиналната кутија и документите. Вграден микрофон, огромна батерија која трае 8 саати, иако не сум истестирал.
Прати E-Mail Прати Е-Маil Телефон noc 32 Име: ноц32

Контактирајте го огласувачот


Обновете го огласотИзменете го огласот*Со секоја измена, огласот автоматски се обновува

Избришете го огласот