Termoizolacija

09 Апр, 2016 13:15 Се продава од Скопје Категорија: Останато

Обнови Измени Избриши
Цена: По договор
Termoizolacija na vnatresni zidovi, resavanje problemi so muvla na zidovi,molerski raboti i fasadi so stiropor
Прати E-Mail Прати Е-Маil Телефон 077 753 941 Име: Goran

Контактирајте го огласувачот


Обновете го огласотИзменете го огласот*Со секоја измена, огласот автоматски се обновува

Избришете го огласот