Продавам LG G4

03 Апр, 2016 21:04 Се продава од Делчево Категорија: Телефони // Мобилни телефони

Обнови Измени Избриши
Цена: 16000 ден.
Се продава LG G4, користен само една недела, доаѓа со црн Leather cover. Верзијата е LGUS991, има 6.0 андроид М, unlocked и работи со сите сим картички, единствено што не може да се добие 4G, постојано користи HSPA+ но е стабилна мрежата, на Т-мобиле ми стигаше до 12мб/с максимум. Информации за телефонот http://www.gsmarena.com/lg_g4-6901.php GSM850, GSM900, GSM1800, GSM1900 CDMA800 (BC0), CDMA1900 (BC14) UMTS850 (B5), UMTS1700/2100 (B4), UMTS1900 (B2), UMTS2100 (B1) LTE850 (B5), LTE1700/2100 (B4), LTE1900 (B2), LTE1900 (B25), LTE700 (B12), LTE800 (B26) Сликите можете да ги погледнете овде http://imgur.com/a/GQba7 или алтернативен линк http://forum.gsm.mk/threads/%D0%9F%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D0%B2%D0%B0%D0%BC-lg-g4.25628/
Прати E-Mail Прати Е-Маil Телефон 071-498-871 Име: Христијан

Контактирајте го огласувачот


Обновете го огласотИзменете го огласот*Со секоја измена, огласот автоматски се обновува

Избришете го огласот