Jaybird BlueBuds X

27 Мар, 2016 18:15 Се продава од Скопје Категорија: Телефони // Останато

Обнови Измени Избриши
Цена: По договор
Продавам блутут слушалки Jaybird BlueBuds X. Купени се од официјалната страна, доаѓаат во две кутии и кабелче за полнење. Ги користев со Comply Foam tips ама ги имам и оригиналните гумички.
Прати E-Mail Прати Е-Маil Име: Ноц32

Контактирајте го огласувачот


Обновете го огласотИзменете го огласот*Со секоја измена, огласот автоматски се обновува

Избришете го огласот