Продавам Meizu M2

24 Мар, 2016 14:22 Се продава од Струмица Категорија: Телефони // Мобилни телефони

Обнови Измени Избриши
Цена: 6600 ден.
Meizu M2 користен 2 месеци, бела боја, дуал сим, неверлок, со 13мп задна и 5 мп предна камера, 16гб меморија, 2гб рам и четријадрен 1.3ghz процесор, 5.0 инчи екран. Се продава фул пак, со два скрин протектори и силиконска маска. Повеке информации: http://m.gsmarena.com/meizu_m2-7455.php Kонтакт: 071271642
Прати E-Mail Прати Е-Маil Телефон 071271642 Име: Кире

Контактирајте го огласувачот


Обновете го огласотИзменете го огласот*Со секоја измена, огласот автоматски се обновува

Избришете го огласот