Продавам лаптоп Acer Aspire 5736Z

19 Мар, 2016 12:13 Се продава од Скопје Категорија: Компјутери // Делови

Обнови Измени Избриши
Цена: 1 EUR
Продавам лаптоп Acer Aspire 5736Z на делови се работи само матичната е изгорена пластиките се во одлична состојба Се што ве итересира контактирајте ме
Прати E-Mail Прати Е-Маil Телефон 070205834 Име: Dule

Контактирајте го огласувачот


Обновете го огласотИзменете го огласот*Со секоја измена, огласот автоматски се обновува

Избришете го огласот