Продавам HTC ONE MINI

13 Мар, 2016 16:23 Се продава од Скопје Категорија: Телефони // Мобилни телефони

Обнови Измени Избриши
Цена: По договор
Телефонот е солидно зачуван и нема видливи оштетувања на екранот.Единствено мали пукнатини на лајсните од страна, но не е ништо сериозно, нема проблеми во функционирањето. Доаѓа со целосна опрема. Единствена маана е што е кодиран на T Mobile мрежа. Цена по договор
Прати E-Mail Прати Е-Маil Телефон 075 275 750 Име: Ангеле

Контактирајте го огласувачот


Обновете го огласотИзменете го огласот*Со секоја измена, огласот автоматски се обновува

Избришете го огласот