HTC Desire 310

12 Мар, 2016 13:33 Се продава од Куманово Категорија: Телефони // Мобилни телефони

Обнови Измени Избриши
Цена: 2800 ден.
HTC Desire е користен 1 година и 2 месеци, купен од One. Има мали траги од користење нормално нема што да ве лажам, меѓутоа екрано е како нов(се гледа на сликите). Ја чувам оригиналната кутија, полначот а давам и 2gb sd картичка со него.
Прати E-Mail Прати Е-Маil Телефон 075836454 Име: Вања

Контактирајте го огласувачот


Обновете го огласотИзменете го огласот*Со секоја измена, огласот автоматски се обновува

Избришете го огласот