Alcatel OT-991 (Vip Droid XL) отклучен.

10 Мар, 2016 19:27 Се продава од Прилеп Категорија: Телефони // Мобилни телефони

Обнови Измени Избриши
Цена: 1500 ден.
Продавам Alcatel VIP Droid XL (OT-991) отклучен е на сите SIM картички телефонот е во одлична состојба и нема никаков проблем како нов. Цената е 1500 денари секако има простор за договор.
Прати E-Mail Прати Е-Маil Телефон 075654588 Име: Игор

Контактирајте го огласувачот


Обновете го огласотИзменете го огласот*Со секоја измена, огласот автоматски се обновува

Избришете го огласот