LG T-385 (само на VIP сим)

12 Мар, 2016 21:41 Се продава од Скопје Категорија: Телефони // Мобилни телефони

Обнови Измени Избриши
Цена: 800 ден.
Продавам LG-T385 одлично сочуван како нов и малку употребуван телефонот е купен од VIP работи само на картички на VIP Оператор. Цената е 800 денари доколку сте заинтересирани слободно јавете се или пишете порака.
Прати E-Mail Прати Е-Маil Телефон 075654588 Име: Игор

Контактирајте го огласувачот


Обновете го огласотИзменете го огласот*Со секоја измена, огласот автоматски се обновува

Избришете го огласот