Sony Ericsson К330 одлично сочуван!

10 Мар, 2016 19:23 Се продава од Скопје Категорија: Телефони // Мобилни телефони

Обнови Измени Избриши
Цена: 300 ден.
Продавам Sony Ericsson K330 одлично сочуван без никакви проблеми и многу добар за мераклии кои сакаат вакви телефони издржливи. Цената му е 300 денари следува и полнач.
Прати E-Mail Прати Е-Маil Телефон 075654588 Име: Игор

Контактирајте го огласувачот


Обновете го огласотИзменете го огласот*Со секоја измена, огласот автоматски се обновува

Избришете го огласот