Nokia Lumia 920 Nov neotpakovan

17 Фев, 2016 21:07 Се продава од Битола Категорија: Телефони // Мобилни телефони

Обнови Измени Избриши
Цена: 11000 ден.
telefonot e bukvalno nov i neotpakovan crven
Прати E-Mail Прати Е-Маil Телефон 075912929 Име: Анонимен

Контактирајте го огласувачот


Обновете го огласотИзменете го огласот*Со секоја измена, огласот автоматски се обновува

Избришете го огласот