Prodavam SAMSUNG

17 Фев, 2016 00:45 Се продава од Битола Категорија: Телефони // Мобилни телефони

Обнови Измени Избриши
Цена: 1300 ден.
Telefonceto e mn jako i ima 2 kartici raboti na site mrezi. Javetese mozi da se vidi vo sekoe vreme.
Прати E-Mail Прати Е-Маil Телефон 078/441-947 Име: ivan

Контактирајте го огласувачот


Обновете го огласотИзменете го огласот*Со секоја измена, огласот автоматски се обновува

Избришете го огласот