Se prodava Samsung galaxy j1

06 Фев, 2016 12:10 Се продава од Струмица Категорија: Телефони // Мобилни телефони

Обнови Измени Избриши
Цена: 100 EUR
Se prodava Samsung galaxy j1 telefonot e zemen od ch koristen samo 1 mesec so zastitna folja na ekranot ....
Прати E-Mail Прати Е-Маil Телефон 078 818 000 Име: Sanja

Контактирајте го огласувачот


Обновете го огласотИзменете го огласот*Со секоја измена, огласот автоматски се обновува

Избришете го огласот