НОВ Alcatel Pop 3 (5) - сите мрежи

03 Фев, 2016 11:51 Се продава од Битола Категорија: Телефони // Мобилни телефони

Обнови Измени Избриши
Цена: 5500 ден.
Се продава НОВ Alcatel Pop 3, smartphone со 5inch-чен екран, 4 јадрен процесор и 1 GB RAM. Во овој опсег на цени, апсолутно не можете да најдете телефон со вакви перформанси. На продажба: Октомври 2015 Процесор: Quad-core 1.3 GHz Меморија: 8 GB, 1 GB RAM Камера: 8 MP фокус, блиц; предна 5 MP, 1080p@30fps Екран: TFT, 16M бои OS: Android v5.1 (Lollipop) http://www.gsmarena.com/alcatel_pop_3_(5)-7776.php Купен од ВИП, цена само телефон 9000, на постпејд 6500. Земен исклучиво за продавање. Вклучен е само во салон за проверка, работи на сите мрежи. Со оригиналната фолија и целосната опрема. Црн, гаранција до 30.01.2018.
Прати E-Mail Прати Е-Маil Телефон 075400282 Име: Кристијан

Контактирајте го огласувачот


Обновете го огласотИзменете го огласот*Со секоја измена, огласот автоматски се обновува

Избришете го огласот