Commodore 64

09 Ное, 2015 03:54 Се продава од Скопје Категорија: Останато

Обнови Измени Избриши
Цена: По договор
Продавам Commodore 64, сеуште во добра состојба. Цена по договор.
Прати E-Mail Прати Е-Маil Телефон 078/433-699 Име: Андријана

Контактирајте го огласувачот


Обновете го огласотИзменете го огласот*Со секоја измена, огласот автоматски се обновува

Избришете го огласот