MI 16000mAh Xiaomi USB Power Bank Battery Charger

05 Дек, 2015 19:09 Се продава од Штип Категорија: Телефони // Додатоци и опрема

Обнови Измени Избриши
Цена: 1400 ден.
Interface: Micro USB(input), USB(output) Input: DC 5V, 2.0A Ouput: DC 5.1V, 2.1A Charging time: about 7.5hours with 5V/2A charger Package include: 1 x Power Bank 1 x USB Cable
Прати E-Mail Прати Е-Маil Телефон 071 237 794 Име: Daniel

Контактирајте го огласувачот


Обновете го огласотИзменете го огласот*Со секоја измена, огласот автоматски се обновува

Избришете го огласот