Продавам LG L 70

08 Јул, 2015 00:34 Се продава од Скопје Категорија: Телефони // Мобилни телефони

Обнови Измени Избриши
Цена: 4000 EUR
Продавам LG L 70 купен од Т-Мобиле со гаранција уште 14 месеци без никаква гребатинка ( има заштитна фолија и силиконска футрола одкога е купен) без никакви софтверски проблеми. Без замени.
Прати E-Mail Прати Е-Маil Телефон 070328190 Име: Горан

Контактирајте го огласувачот


Обновете го огласотИзменете го огласот*Со секоја измена, огласот автоматски се обновува

Избришете го огласот