Samsung galaxy s5 kupen od t-mobile.

18 Јун, 2015 21:39 Се продава од Скопје Категорија: Телефони // Мобилни телефони

Обнови Измени Избриши
Цена: 300 EUR
Samsung galaxy s5 kupen od t-mobile. Telefonot e so 24 meseci garancija. Uredot e perfektno zacuvan, cuvan e vo zastitna folija i maska.
Прати E-Mail Прати Е-Маil Телефон 072/313-930 Име: Trajce

Контактирајте го огласувачот


Обновете го огласотИзменете го огласот*Со секоја измена, огласот автоматски се обновува

Избришете го огласот